Teams |
Round/Venue |
Tip |
Score |
Brabrand 1 Lost To SonderjyskE 2
|
Round 1 |
SonderjyskE
|
1 - 2 |
Olstykke 4 Defeated HIK 0
|
Round 1 |
Olstykke
|
2 - 1 |
Naestved 1 Lost To Fredericia 2
|
Round 1 |
Naestved |
2 - 1 |
Lyngby 3 Defeated Aarhus Fremad 0
|
Round 1 |
Lyngby
|
2 - 1 |
Koge 2 Lost To Frem 5
|
Round 1 |
Koge |
2 - 1 |
AGF Aarhus 4 Defeated Kolding 1
|
Round 1 |
AGF Aarhus
|
2 - 1 |
Thisted 0 Drew With AB Copenhagen 0
|
Round 1 |
AB Copenhagen |
1 - 2 |
Aarhus Fremad 2 Defeated Fremad Amager 1
|
Round 2 |
Aarhus Fremad
|
2 - 1 |
HIK 1 Defeated Koge 0
|
Round 2 |
HIK
|
2 - 1 |
Frem 3 Defeated Thisted 2
|
Round 2 |
Frem
|
2 - 1 |
Kolding 4 Defeated Olstykke 3
|
Round 2 |
Kolding
|
2 - 1 |
AB Copenhagen 2 Drew With Lyngby 2
|
Round 2 |
Lyngby |
2 - 1 |
AGF Aarhus 2 Lost To Naestved 3
|
Round 2 |
AGF Aarhus |
3 - 1 |
Herfolge 2 Defeated Brabrand 1
|
Round 2 |
Herfolge
|
2 - 1 |
SonderjyskE 2 Defeated Fredericia 1
|
Round 2 |
SonderjyskE
|
2 - 1 |
Brabrand 1 Defeated Aarhus Fremad 0
|
Round 3 |
Draw |
1 - 1 |
Fremad Amager 3 Defeated AB Copenhagen 1
|
Round 3 |
Draw |
2 - 1 |
Thisted 1 Drew With HIK 1
|
Round 3 |
Thisted |
2 - 1 |
Olstykke 1 Lost To AGF Aarhus 2
|
Round 3 |
Olstykke |
1 - 2 |
Koge 1 Lost To Kolding 2
|
Round 3 |
Koge |
2 - 1 |
Fredericia 2 Defeated Herfolge 1
|
Round 3 |
Fredericia
|
2 - 1 |
Naestved 2 Defeated SonderjyskE 0
|
Round 3 |
SonderjyskE |
1 - 2 |
Lyngby 1 Defeated Frem 0
|
Round 3 |
Lyngby
|
2 - 1 |
Brabrand 1 Drew With Frem 1
|
Round 4 |
Frem |
1 - 2 |
Fremad Amager 2 Defeated HIK 1
|
Round 4 |
Fremad Amager
|
2 - 1 |
Thisted 2 Drew With AGF Aarhus 2
|
Round 4 |
AGF Aarhus |
1 - 2 |
Fredericia 2 Defeated AB Copenhagen 1
|
Round 4 |
Fredericia
|
2 - 1 |
SonderjyskE 2 Defeated Aarhus Fremad 0
|
Round 4 |
SonderjyskE
|
2 - 1 |
Naestved 0 Lost To Herfolge 1
|
Round 4 |
Naestved |
2 - 1 |
Koge 2 Defeated Olstykke 1
|
Round 4 |
Koge
|
2 - 1 |
Aarhus Fremad 0 Lost To Fredericia 1
|
Round 5 |
Draw |
1 - 2 |
HIK 1 Lost To Lyngby 4
|
Round 5 |
Lyngby
|
1 - 2 |
Frem 1 Drew With Fremad Amager 1
|
Round 5 |
Frem |
2 - 1 |
Kolding 3 Defeated Thisted 2
|
Round 5 |
Kolding
|
2 - 1 |
Olstykke 2 Defeated Naestved 1
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
AB Copenhagen 2 Defeated Brabrand 1
|
Round 5 |
AB Copenhagen
|
2 - 1 |
AGF Aarhus 1 Lost To Koge 2
|
Round 5 |
AGF Aarhus |
2 - 1 |
Fremad Amager 2 Defeated Herfolge 1
|
Round 1 |
Fremad Amager
|
3 - 2 |
Aarhus Fremad 3 Defeated Herfolge 1
|
Round 6 |
Herfolge |
1 - 2 |
HIK 0 Drew With Brabrand 0
|
Round 6 |
Draw
|
2 - 1 |
Frem 1 Defeated Fredericia 0
|
Round 6 |
Frem
|
2 - 1 |
Kolding 2 Drew With Fremad Amager 2
|
Round 6 |
Kolding |
2 - 1 |
Olstykke 1 Lost To Thisted 3
|
Round 6 |
Olstykke |
2 - 1 |
AB Copenhagen 1 Lost To SonderjyskE 5
|
Round 6 |
AB Copenhagen |
3 - 2 |
AGF Aarhus 4 Defeated Lyngby 1
|
Round 6 |
Lyngby |
2 - 3 |
Koge 1 Defeated Naestved 0
|
Round 6 |
Koge
|
2 - 1 |
Thisted 2 Drew With Koge 2
|
Round 7 |
Draw
|
2 - 1 |
Brabrand 0 Lost To Kolding 1
|
Round 7 |
Brabrand |
2 - 1 |
Fremad Amager 1 Lost To AGF Aarhus 4
|
Round 7 |
Fremad Amager |
2 - 1 |
Fredericia 2 Defeated HIK 1
|
Round 7 |
Fredericia
|
2 - 1 |
SonderjyskE 3 Defeated Frem 1
|
Round 7 |
SonderjyskE
|
2 - 1 |
Herfolge 2 Defeated AB Copenhagen 0
|
Round 7 |
Draw |
2 - 1 |
Lyngby 2 Defeated Olstykke 1
|
Round 7 |
Lyngby
|
3 - 1 |
HIK 1 Lost To SonderjyskE 5
|
Round 8 |
SonderjyskE
|
2 - 1 |
Olstykke 2 Defeated Fremad Amager 0
|
Round 8 |
Olstykke
|
2 - 1 |
Frem 2 Drew With Herfolge 2
|
Round 8 |
Frem |
2 - 1 |
Thisted 0 Lost To Naestved 6
|
Round 8 |
Thisted |
2 - 1 |
AGF Aarhus 2 Defeated Brabrand 0
|
Round 8 |
AGF Aarhus
|
2 - 1 |
AB Copenhagen 2 Defeated Aarhus Fremad 1
|
Round 8 |
AB Copenhagen
|
2 - 1 |
Koge 3 Defeated Lyngby 1
|
Round 8 |
Koge
|
2 - 1 |
Kolding 2 Drew With Fredericia 2
|
Round 8 |
Kolding |
2 - 1 |
Brabrand 2 Defeated Olstykke 0
|
Round 9 |
Brabrand
|
2 - 1 |
Aarhus Fremad 1 Drew With Frem 1
|
Round 9 |
Aarhus Fremad |
2 - 1 |
Fremad Amager 1 Lost To Koge 4
|
Round 9 |
Draw |
2 - 1 |
SonderjyskE 6 Defeated Kolding 2
|
Round 9 |
SonderjyskE
|
2 - 1 |
Herfolge 2 Lost To HIK 3
|
Round 9 |
Herfolge |
2 - 1 |
Naestved 2 Defeated AB Copenhagen 1
|
Round 9 |
Naestved
|
2 - 1 |
Lyngby 6 Defeated Thisted 2
|
Round 9 |
Lyngby
|
2 - 1 |
Fredericia 2 Defeated AGF Aarhus 1
|
Round 9 |
AGF Aarhus |
2 - 1 |
HIK 3 Defeated Aarhus Fremad 0
|
Round 10 |
HIK
|
2 - 1 |
Olstykke 1 Lost To Fredericia 4
|
Round 10 |
Olstykke |
1 - 2 |
Kolding 0 Drew With Herfolge 0
|
Round 10 |
Kolding |
2 - 1 |
Thisted 3 Defeated Fremad Amager 1
|
Round 10 |
Draw |
1 - 1 |
AGF Aarhus 1 Lost To SonderjyskE 2
|
Round 10 |
AGF Aarhus |
2 - 1 |
Lyngby 1 Drew With Naestved 1
|
Round 10 |
Lyngby |
2 - 1 |
Koge 3 Defeated Brabrand 2
|
Round 10 |
Koge
|
2 - 1 |
Herfolge 2 Defeated SonderjyskE 0
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
Naestved 2 Defeated Aarhus Fremad 1
|
Round 7 |
Naestved
|
2 - 1 |
Brabrand 1 Drew With Thisted 1
|
Round 11 |
Brabrand |
2 - 1 |
Aarhus Fremad 2 Defeated Kolding 0
|
Round 11 |
Kolding |
1 - 2 |
Fremad Amager 1 Lost To Lyngby 2
|
Round 11 |
Fremad Amager |
1 - 2 |
Naestved 2 Drew With Frem 2
|
Round 11 |
Naestved |
2 - 1 |
Fredericia 0 Lost To Koge 1
|
Round 11 |
Fredericia |
2 - 1 |
SonderjyskE 0 Drew With Olstykke 0
|
Round 11 |
SonderjyskE |
2 - 1 |
AB Copenhagen 1 Drew With HIK 1
|
Round 11 |
AB Copenhagen |
2 - 1 |
HIK 2 Lost To Frem 4
|
Round 12 |
HIK |
2 - 1 |
Thisted 2 Drew With Fredericia 2
|
Round 12 |
Thisted |
3 - 2 |
Olstykke 3 Defeated Herfolge 1
|
Round 12 |
Herfolge |
1 - 2 |
Kolding 1 Drew With AB Copenhagen 1
|
Round 12 |
Kolding |
2 - 1 |
Fremad Amager 0 Lost To Naestved 5
|
Round 12 |
Fremad Amager |
2 - 1 |
Lyngby 3 Defeated Brabrand 2
|
Round 12 |
Lyngby
|
2 - 1 |
Koge 2 Defeated SonderjyskE 1
|
Round 12 |
SonderjyskE |
1 - 2 |
AGF Aarhus 2 Defeated Aarhus Fremad 0
|
Round 12 |
AGF Aarhus
|
2 - 1 |
Herfolge 5 Defeated AGF Aarhus 0
|
Round 11 |
Herfolge
|
2 - 1 |
Brabrand 0 Lost To Fremad Amager 2
|
Round 13 |
Brabrand |
2 - 1 |
Aarhus Fremad 2 Defeated Olstykke 1
|
Round 13 |
Aarhus Fremad
|
2 - 1 |
Frem 3 Defeated Kolding 2
|
Round 13 |
Frem
|
2 - 1 |
Fredericia 3 Drew With Lyngby 3
|
Round 13 |
Fredericia |
2 - 1 |
SonderjyskE 2 Defeated Thisted 0
|
Round 13 |
SonderjyskE
|
2 - 1 |
Herfolge 0 Drew With Koge 0
|
Round 13 |
Herfolge |
2 - 1 |
AB Copenhagen 1 Drew With AGF Aarhus 1
|
Round 13 |
AB Copenhagen |
2 - 1 |
Naestved 2 Defeated HIK 0
|
Round 13 |
Naestved
|
2 - 1 |
Olstykke 0 Lost To AB Copenhagen 1
|
Round 14 |
Olstykke |
2 - 1 |
Kolding 2 Defeated HIK 1
|
Round 14 |
Kolding
|
2 - 1 |
Fremad Amager 3 Defeated Fredericia 1
|
Round 14 |
Fremad Amager
|
2 - 1 |
Thisted 3 Defeated Herfolge 2
|
Round 14 |
Thisted
|
2 - 1 |
Naestved 4 Defeated Brabrand 1
|
Round 14 |
Naestved
|
2 - 1 |
Lyngby 3 Defeated SonderjyskE 1
|
Round 14 |
Lyngby
|
2 - 1 |
Koge 3 Defeated Aarhus Fremad 2
|
Round 14 |
Koge
|
2 - 1 |
AGF Aarhus 2 Defeated Frem 0
|
Round 14 |
AGF Aarhus
|
2 - 1 |
Aarhus Fremad 1 Drew With Thisted 1
|
Round 15 |
Aarhus Fremad |
2 - 1 |
HIK 1 Lost To AGF Aarhus 2
|
Round 15 |
HIK |
2 - 1 |
Kolding 1 Lost To Naestved 2
|
Round 15 |
Kolding |
2 - 1 |
Frem 1 Lost To Olstykke 3
|
Round 15 |
Frem |
2 - 1 |
Fredericia 3 Defeated Brabrand 2
|
Round 15 |
Fredericia
|
2 - 1 |
SonderjyskE 3 Defeated Fremad Amager 0
|
Round 15 |
SonderjyskE
|
2 - 1 |
Herfolge 0 Lost To Lyngby 1
|
Round 15 |
Draw |
1 - 2 |
AB Copenhagen 2 Lost To Koge 5
|
Round 15 |
AB Copenhagen |
2 - 1 |
HIK 1 Drew With Fredericia 1
|
Round 16 |
Fredericia |
1 - 2 |
Aarhus Fremad 0 Drew With Naestved 0
|
Round 16 |
Aarhus Fremad |
2 - 1 |
Frem 0 Drew With SonderjyskE 0
|
Round 16 |
Frem |
2 - 1 |
Olstykke 0 Lost To Lyngby 1
|
Round 16 |
Lyngby
|
1 - 2 |
Kolding 1 Defeated Brabrand 0
|
Round 16 |
Kolding
|
2 - 1 |
AGF Aarhus 4 Defeated Fremad Amager 1
|
Round 16 |
AGF Aarhus
|
2 - 1 |
Koge 2 Lost To Thisted 3
|
Round 16 |
Koge |
2 - 1 |
AB Copenhagen 2 Lost To Herfolge 4
|
Round 16 |
AB Copenhagen |
2 - 1 |
Fremad Amager 0 Drew With Olstykke 0
|
Round 17 |
Fremad Amager |
2 - 1 |
Naestved 2 Drew With Thisted 2
|
Round 17 |
Naestved |
2 - 1 |
Brabrand 1 Drew With AGF Aarhus 1
|
Round 17 |
AGF Aarhus |
1 - 2 |
Aarhus Fremad 2 Defeated AB Copenhagen 1
|
Round 17 |
Aarhus Fremad
|
3 - 2 |
Lyngby 5 Defeated Koge 3
|
Round 17 |
Lyngby
|
2 - 1 |
SonderjyskE 2 Defeated HIK 0
|
Round 17 |
SonderjyskE
|
2 - 1 |
Fredericia 1 Lost To Kolding 4
|
Round 17 |
Fredericia |
2 - 1 |
Herfolge 0 Lost To Frem 1
|
Round 17 |
Herfolge |
2 - 1 |
Olstykke 0 Drew With Brabrand 0
|
Round 18 |
Olstykke |
2 - 1 |
Frem 3 Defeated Aarhus Fremad 0
|
Round 18 |
Frem
|
2 - 1 |
AB Copenhagen 0 Lost To Naestved 2
|
Round 18 |
Draw |
2 - 1 |
Thisted 1 Lost To Lyngby 2
|
Round 18 |
Lyngby
|
1 - 2 |
Koge 3 Drew With Fremad Amager 3
|
Round 18 |
Koge |
2 - 1 |
HIK 1 Drew With Herfolge 1
|
Round 18 |
HIK |
2 - 1 |
AGF Aarhus 2 Defeated Fredericia 0
|
Round 18 |
AGF Aarhus
|
2 - 1 |
Kolding 2 Defeated SonderjyskE 0
|
Round 18 |
Kolding
|
2 - 1 |
Brabrand 1 Drew With Koge 1
|
Round 19 |
Koge |
2 - 1 |
Aarhus Fremad 0 Drew With HIK 0
|
Round 19 |
Aarhus Fremad |
2 - 1 |
Frem 1 Drew With AB Copenhagen 1
|
Round 19 |
Draw
|
2 - 1 |
SonderjyskE 0 Lost To AGF Aarhus 1
|
Round 19 |
SonderjyskE |
2 - 1 |
Naestved 2 Drew With Lyngby 2
|
Round 19 |
Lyngby |
1 - 2 |
Fredericia 1 Defeated Olstykke 0
|
Round 19 |
Fredericia
|
2 - 1 |
Herfolge 4 Defeated Kolding 2
|
Round 19 |
Herfolge
|
2 - 1 |
Fremad Amager 2 Defeated Thisted 1
|
Round 19 |
Fremad Amager
|
2 - 1 |
Brabrand 3 Defeated HIK 1
|
Round 20 |
Brabrand
|
2 - 1 |
Fremad Amager 2 Drew With Kolding 2
|
Round 20 |
Fremad Amager |
2 - 1 |
Thisted 2 Drew With Olstykke 2
|
Round 20 |
Thisted |
2 - 1 |
Lyngby 4 Defeated AGF Aarhus 2
|
Round 20 |
Lyngby
|
2 - 1 |
Herfolge 2 Drew With Aarhus Fremad 2
|
Round 20 |
Herfolge |
2 - 1 |
Fredericia 2 Defeated Frem 0
|
Round 20 |
Fredericia
|
2 - 1 |
SonderjyskE 0 Lost To AB Copenhagen 1
|
Round 20 |
SonderjyskE |
2 - 1 |
Naestved 1 Lost To Koge 2
|
Round 20 |
Naestved |
2 - 1 |
HIK 1 Drew With AB Copenhagen 1
|
Round 21 |
AB Copenhagen |
1 - 2 |
Frem 1 Defeated Naestved 0
|
Round 21 |
Frem
|
2 - 1 |
Thisted 1 Drew With Brabrand 1
|
Round 21 |
Thisted |
2 - 1 |
Olstykke 1 Drew With SonderjyskE 1
|
Round 21 |
Olstykke |
2 - 1 |
Kolding 2 Defeated Aarhus Fremad 1
|
Round 21 |
Kolding
|
2 - 1 |
Lyngby 0 Drew With Fremad Amager 0
|
Round 21 |
Lyngby |
3 - 1 |
Koge 0 Lost To Fredericia 3
|
Round 21 |
Koge |
2 - 1 |
AGF Aarhus 3 Defeated Herfolge 1
|
Round 21 |
AGF Aarhus
|
2 - 1 |
Aarhus Fremad 1 Drew With AGF Aarhus 1
|
Round 22 |
AGF Aarhus |
1 - 2 |
Brabrand 0 Lost To Lyngby 3
|
Round 22 |
Lyngby
|
1 - 2 |
Frem 1 Defeated HIK 0
|
Round 22 |
Frem
|
2 - 1 |
SonderjyskE 1 Lost To Koge 3
|
Round 22 |
SonderjyskE |
2 - 1 |
Fredericia 3 Defeated Thisted 1
|
Round 22 |
Fredericia
|
2 - 1 |
Herfolge 2 Defeated Olstykke 0
|
Round 22 |
Herfolge
|
2 - 1 |
AB Copenhagen 0 Lost To Kolding 3
|
Round 22 |
AB Copenhagen |
2 - 1 |
Naestved 5 Defeated Fremad Amager 1
|
Round 22 |
Naestved
|
2 - 1 |
HIK 0 Drew With Naestved 0
|
Round 23 |
Naestved |
1 - 2 |
Olstykke 0 Drew With Aarhus Fremad 0
|
Round 23 |
Olstykke |
2 - 1 |
Thisted 0 Drew With SonderjyskE 0
|
Round 23 |
SonderjyskE |
1 - 2 |
Koge 1 Drew With Herfolge 1
|
Round 23 |
Koge |
2 - 1 |
Fremad Amager 0 Lost To Brabrand 3
|
Round 23 |
Fremad Amager |
2 - 1 |
Kolding 3 Defeated Frem 0
|
Round 23 |
Kolding
|
2 - 1 |
Lyngby 0 Lost To Fredericia 2
|
Round 23 |
Lyngby |
2 - 1 |
AGF Aarhus 1 Defeated AB Copenhagen 0
|
Round 23 |
AGF Aarhus
|
2 - 1 |
Brabrand 0 Drew With Naestved 0
|
Round 24 |
Naestved |
1 - 2 |
Aarhus Fremad 3 Defeated Koge 0
|
Round 24 |
Aarhus Fremad
|
2 - 1 |
HIK 2 Drew With Kolding 2
|
Round 24 |
Kolding |
2 - 3 |
Frem 1 Drew With AGF Aarhus 1
|
Round 24 |
Frem |
1 - 2 |
Fredericia 3 Defeated Fremad Amager 0
|
Round 24 |
Fredericia
|
2 - 1 |
Herfolge 1 Drew With Thisted 1
|
Round 24 |
Herfolge |
2 - 1 |
AB Copenhagen 0 Lost To Olstykke 2
|
Round 24 |
AB Copenhagen |
2 - 1 |
SonderjyskE 3 Lost To Lyngby 4
|
Round 24 |
SonderjyskE |
1 - 2 |
Fremad Amager 1 Lost To Frem 3
|
Round 25 |
Fremad Amager |
2 - 1 |
Thisted 1 Lost To Kolding 5
|
Round 25 |
Thisted |
2 - 1 |
Naestved 1 Lost To Olstykke 2
|
Round 25 |
Naestved |
2 - 1 |
Koge 2 Lost To AGF Aarhus 3
|
Round 25 |
AGF Aarhus
|
1 - 2 |
Brabrand 0 Drew With AB Copenhagen 0
|
Round 25 |
Brabrand |
2 - 1 |
Fredericia 3 Defeated Aarhus Fremad 0
|
Round 25 |
Fredericia
|
2 - 1 |
SonderjyskE 1 Defeated Herfolge 0
|
Round 25 |
SonderjyskE
|
2 - 1 |
Lyngby 1 Drew With HIK 1
|
Round 25 |
Lyngby |
2 - 1 |
Olstykke 1 Lost To Koge 2
|
Round 26 |
Olstykke |
2 - 1 |
Frem 4 Defeated Brabrand 1
|
Round 26 |
Frem
|
2 - 1 |
Lyngby 1 Drew With Kolding 1
|
Round 26 |
Lyngby |
2 - 1 |
HIK 2 Defeated Fremad Amager 0
|
Round 26 |
Fremad Amager |
1 - 2 |
AGF Aarhus 1 Defeated Thisted 0
|
Round 26 |
AGF Aarhus
|
2 - 1 |
AB Copenhagen 2 Drew With Fredericia 2
|
Round 26 |
Fredericia |
2 - 3 |
Aarhus Fremad 2 Lost To SonderjyskE 3
|
Round 26 |
Aarhus Fremad |
3 - 2 |
Herfolge 0 Lost To Naestved 2
|
Round 26 |
Herfolge |
2 - 1 |
Aarhus Fremad 0 Lost To Brabrand 1
|
Round 27 |
Aarhus Fremad |
2 - 1 |
HIK 3 Drew With Thisted 3
|
Round 27 |
HIK |
2 - 1 |
Frem 0 Lost To Lyngby 3
|
Round 27 |
Frem |
1 - 2 |
Kolding 2 Defeated Koge 1
|
Round 27 |
Kolding
|
2 - 1 |
Herfolge 1 Defeated Fredericia 0
|
Round 27 |
Herfolge
|
2 - 1 |
SonderjyskE 2 Defeated Naestved 1
|
Round 27 |
SonderjyskE
|
2 - 1 |
Brabrand 1 Lost To Herfolge 3
|
Round 28 |
Brabrand |
2 - 1 |
Fremad Amager 2 Lost To Aarhus Fremad 3
|
Round 28 |
Fremad Amager |
2 - 1 |
Thisted 0 Lost To Frem 2
|
Round 28 |
Thisted |
2 - 1 |
Olstykke 3 Defeated Kolding 0
|
Round 28 |
Draw |
1 - 1 |
Koge 2 Defeated HIK 0
|
Round 28 |
Koge
|
2 - 1 |
Fredericia 0 Lost To SonderjyskE 2
|
Round 28 |
Fredericia |
2 - 1 |
Lyngby 4 Defeated AB Copenhagen 0
|
Round 28 |
Lyngby
|
2 - 1 |
Naestved 1 Lost To AGF Aarhus 2
|
Round 28 |
Naestved |
1 - 2 |
AB Copenhagen 3 Defeated Fremad Amager 2
|
Round 27 |
AB Copenhagen
|
2 - 1 |
AGF Aarhus 3 Defeated Olstykke 1
|
Round 27 |
AGF Aarhus
|
2 - 1 |
SonderjyskE 2 Drew With Brabrand 2
|
Round 29 |
SonderjyskE |
2 - 1 |
Herfolge 8 Defeated Fremad Amager 1
|
Round 29 |
Herfolge
|
2 - 1 |
AB Copenhagen 2 Defeated Thisted 0
|
Round 29 |
AB Copenhagen
|
2 - 1 |
HIK 1 Defeated Olstykke 0
|
Round 29 |
HIK
|
2 - 1 |
Fredericia 2 Defeated Naestved 1
|
Round 29 |
Fredericia
|
2 - 1 |
Aarhus Fremad 1 Lost To Lyngby 2
|
Round 29 |
Aarhus Fremad |
2 - 1 |
Frem 3 Defeated Koge 2
|
Round 29 |
Frem
|
2 - 1 |
Kolding 0 Lost To AGF Aarhus 2
|
Round 29 |
Kolding |
2 - 1 |
AGF Aarhus 1 Lost To HIK 3
|
Round 30 |
AGF Aarhus |
2 - 1 |
Olstykke 1 Lost To Frem 2
|
Round 30 |
Olstykke |
2 - 1 |
Naestved 3 Lost To Kolding 4
|
Round 30 |
Draw |
2 - 1 |
Brabrand 1 Defeated Fredericia 0
|
Round 30 |
Brabrand
|
2 - 1 |
Fremad Amager 0 Lost To SonderjyskE 6
|
Round 30 |
SonderjyskE
|
1 - 2 |
Lyngby 3 Lost To Herfolge 4
|
Round 30 |
Lyngby |
2 - 1 |
Koge 2 Lost To AB Copenhagen 3
|
Round 30 |
Koge |
3 - 2 |
Thisted 1 Lost To Aarhus Fremad 3
|
Round 30 |
Aarhus Fremad
|
2 - 1 |